تبلیغات
لبیک یا خامنه ای

                                                                   لبیک یا خامنه ای
                                                                                                                      ما استواریم تا ظهور 
قالب وبلاگ
نویسندگان
لینک دوستان
حمایت

چندی پیش بود كه در یكی از كلاس هایم به جوانان پر شور و پر حرارت انقلابی گفتم، این همه آقا، آقا می كنیم ولی انصافا، بپذیریم كه آقا مظلوم است، هنوز سخنم تمام نشده بود كه بسیاری از آن جمع اعتراض كردند،گفتند رهبری صاحب قدرت است، بسیاری از جوانان و رسانه ها و شخصیت های سیاسی، خود را پیرو رهبری می‌دانند و...

آری درست می گفتند، ولی محتوای كلام من عمیق تر از شعار های روز مره بود؛ همان جا به آنها گفتم اتفاقاً عامل این مظلومیت نه اپوزیسیون، ضد انقلاب، اهالی فتنه و... بلكه امثال من وشمای مدعی هستیم!

اجازه بدهید مصداقی تر سخن بگوییم. مروری بر مطالبات رهبری گواه روشنی بر این سخن است. آخرین بیانات رهبری در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه در 7 تیر ماه 91 را كه فراموش نكرده‌اید؟!

تنها به عنوان نمونه همان قسمتی كه معظم له تاكید می‌كند را برایتان مثال می‌زنم: « یك مسئله دیگرى كه در مورد قوه‌ قضائیه مهم است ـ البته مخاطب این، فقط قوه‌ى قضائیه نیست؛ بیشتر، دستگاه‌هاى تبلیغاتى‌اند ـ مسئله‌ى آبروى اشخاص است. خیلى باید مراقب حفظ آبروى اشخاص بود. شریعت اسلامى عِرض مؤمن را در ردیف جان او قرار داده. نباید قوه‌ى قضائیه، دستگاه‌ها، دادگاه‌ها و دستگاه‌هاى ادارى قوه‌ى قضائیه، تحت تأثیر جوسازى تبلیغات رسانه‌ها قرار بگیرند. خب، رسانه‌ها انصافا در این زمینه مشكلاتى دارند؛ بخصوص حالا كه این پایگاه‌هاى رایانه‌اى راه افتاده، مشكلاتى وجود دارد؛ یعنى خیلى امورِ لازم‌الرعایه، رعایت نمیشود؛ حقیقتا اینجور است؛ این جزو نواقص زندگى ماست، نواقص كار ماست. خب، این در جاى خود علاج دیگرى دارد؛ علاج مسئله‌ى شایعات و كارهائى كه در مطبوعات و غیر مطبوعات انجام میگیرد، مقوله‌ى جداگانه‌اى است؛ اما قوه‌ى قضائیه نباید تحت تأثیر قرار بگیرد. اگر چنانچه همه‌ى مطبوعات، همه‌ى پایگاه‌هاى رایانه‌اى كه فضا درست میكنند، جو درست میكنند، افكار عمومى میسازند، به یك سمتى هل دادند، قوه‌ى قضائیه، آن دادگاه خاص یا دادسرائى كه حالا مسئول پیگیرى یك پرونده است، بایستى كار خودش را انجام بدهد؛ هیچ تحت تأثیر نباید قرار بگیرد. این نكته‌ى بسیار اساسى‌اى است. اسم آوردن از متهمین، قبل از اثبات جرم، یا اسم نیاوردن، اما جورى بیان كردن كه مثل اسم آوردن است، اینها اشكال دارد، ایراد دارد؛ اینها ارتقاء قوه‌ى قضائیه و دستگاه قضاى كشور را یقینا دچار اختلال میكند. این هم یك نكته است كه حتما بایستى مورد توجه قرار بگیرد.»

بیاید صداقت داشته باشیم، رهبری در رابطه با حفظ اخلاق در رسانه ها چند بار تذكر داده اند؟ دیگر با چه بیان و شیوه ای باید تذكر بدهند!؟

باور كنید كه به حدی تذكرات رهبری در این خصوص زیاد است كه مجال پرداختن به آن در قالب یك یادداشت میسر نیست. باید بپذیریم كه رهبری در خصوص حفظ اخلاق در رسانه‌ها جدی هستند، حال باید یك قدم فراتر برویم و ریشه بد اخلاقی‌های رسانه ای را بیابیم. چه كسی است كه نداند مننشا اكثر این بداخلاقی ها به رسانه‌های مدعی پیروی از ولایت ختم می‌شود؟!

در این یادداشت قرار به افشا نام رسانه هایی از این دست در كنار منبع تامین بودجه وشخصیت های اصلی پشت پرده آن نیست، چراكه دركنار این سخنان رهبری، توصیه‌های معظم له در رابطه با حفظ وحدت نیز برای نگارنده مهم و راهبردی است.

البته زمانی این مظلومیت، مضاعف می‌شود كه صاحبان و ذی نفعان این رسانه‌ها كه خود را نزدیكان به رهبری معرفی می‌كنند، تنها برای توجیه خبرنگاران ولایتمدار ولیكن ساده خود سخن از جلسات محرمانه با رهبری یا وابستگان درجه یك ایشان می‌زنند و به نقل از این و آن به توصیه ها رهبری اشاره می‌كنند، توصیه‌های محرمانه‌ای كه گاهاً بر خلاف موضع‌گیری رسمی معظم له است.

میگویند این سخنان برای عوام است ولی ما خواص هستیم و وظیفه دیگری داریم!

شاید این آقایان و مستمعین شان فراموش كرده‌اند كه رهبر انقلاب در 31 مرداد 89 به صراحت تاكید كرد‌ه‌اند: « یك سؤالى هم در خلال صحبت بود، من این را گاهى بیرون هم شنفته‌ام. میگویند آیا ما هم باید مثل رهبرى موضع بگیریم یا نه؟ خوب، رهبرى یك تكلیفى دارد، ما یك تكلیف دیگر داریم. ببینید، نبادا كسى تصور كند كه رهبرى یك نظرى دارد كه برخلاف آنچه كه به عنوان نظر رسمى مطرح میشود، در خفا به بعضى از خواص و خلّصین، آن نظر را منتقل میكند كه اجراء كنند؛ مطلقاً چنین چیزى نیست. اگر كسى چنین تصور كند، تصور خطائى است؛ اگر نسبت بدهد، گناه كبیره‌اى انجام داده. نظرات و مواضع رهبرى همینى است كه صریحاً اعلام میشود؛ همینى است كه من صریحاً اعلام میكنم. »  

آقایان ولایتمدار! این شما و این سخنان رهبری؛ اكنون به عنوان یك شهروند و یكی از عاشقان انقلاب روح الله تنها یك خواسته كوچك از شما دارم، اگر قرار است به سیاست بازی خود ادامه بدهید، مسیر را ادامه دهید، بی اخلاقی بكنید، توهم را درجامعه جا بیندازید، بین قوا اختلاف بیافكنید، تهمت بزنید، دروغ بگویید، آبروی افراد را فدای قدرت طلبی خود كنید؛ اما تو را به خدا این اقدامات را  به عنوان حمایت از رهبری و ولایت انجام ندهید.


متمم: معظم له بعد از حمله به كوی دانشگاه فرمودند: انسان دلش خون می‌شود از بعضی از این قضایا؛ بروند توی كوی دانشگاه جوان‌ها را دانشجوها را آن هم دانشجوهای مؤمن و حزب‌اللهی را نه آن شلوغ كن‌ها را مورد تهاجم قرار بدهند.

 آن وقت شعار رهبری هم بدهند! دل انسان خون می‌شود از این حوادث...http://moh1979.blogfa.com
برچسب ها: رهبر مظلوم،
[ دوشنبه 12 تیر 1391 ] [ 07:01 ق.ظ ] [ ما استواریم ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
درباره وبلاگ


شهادت در رکاب امام خمینی زیباست اما دفاع از ولی فقیه حاضر از آن هم زیباتر است. خون دادن برای امام خمینی زیباست اما خون دل خوردن برای امام خامنه ای از آن هم زیباتر است.

« شهید سید مرتضی آوینی »

طراح قالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
کمپین اعتراض به جشنوراه یورو ویژن در جمهوری آذربایجان

Get Flash Code

ما استواریم - باشهادت

کد لوگوی ما را در وبلاگ خود قرار دهید
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
کلیک کنید

شاخه طوبی

 بیانیه جنبش وبلاگی جلبک ستیز را آزاد کنید سایت جامع فرهنگی مذهبی شهید آوینی Aviny.com ماسون تیوب عمارها َکوه پارس

 دایرکتوری  یوسف زهرا  = اولین و بزرگترین دایرکتوری ارزشی نویسان