تبلیغات
لبیک یا خامنه ای

                                                                   لبیک یا خامنه ای
                                                                                                                      ما استواریم تا ظهور 
قالب وبلاگ
نویسندگان
لینک دوستان
حمایت

 

چگونه پای همه جهان به میان کشیده خواهد شد ؟ آری المپیک ، و حادثه ای در آن . نقشه این است . حادثه در سال 2012 و در خلال بازی های المپیک لندن رخ می داد .با بررسی فیلم های هالیود اشاراتی گاه واضح و گاه در لفافه به حادثه یازده سپتامبر شده است .فیلم هایی که شاید از سال 1994 به بعد ساخته شده ، پوستر های تبلیغاتی از فیلم های دهه 80 نیز اشاراتی واضح به این موضوع داشته اند و همین اشارات از حدود سال های 2004 به بعد در مورد یک حادثه بمب گذاری در لندن هشدار می دهد .

 

 

این هشدار در فیلم 2012 به اوج می رسد . و خبر لغو بازی های المپیک را اعلام می کند . اگر از فیلم های هالیوود فاصله بگیریم به مدارکی مکتوب می رسیم که شاید به شکل بسیار واضح بروز یک حادثه در لندن را نشان دهد .همان اسنادی که خبر یازده سپتامبر را چندین سال جلوتر اعلام کرده بودند .

شعار المپیک امسال این است : همه ما فدای المپیک .حال به بررسی یک سری اطلاعات می پردازیم ، خاستگاه فراماسون نوین لندن و بعد از آتش سوزی بزرگ لندن است .

 

 

 

قوی ترین لژ فراماسونری در لندن بوده و استاد بنای اعظم آن پسر عموی ملکه انگستان است . بازی های المپیک با لگویی به شکل کلمه zion ( صهیون ) رو نمایی شد . دهکده المپیک ، ورزشگاه افتتاحیه ، عروسک های نمادین آن ، و همه چیز فراماسنری است . ولی توجه شما را به کارت هایی جلب می کنم که در سال 1994 در قالب یک بازی منتشر شد .

 

 

                                                  

 

 

این بازی که از ابداعات شخصی به نام استیو جکسون است متشکل از 330 کارت بود که خود از رمانی نوشته هرابرت شیا و رابرت آنتون ویلسون به اسم روشنفکران در یک سه گانه اقتباس گردیده بود . در این کارت ها حوادثی چون حمله به برج های دوقلو ، پنتاگون ، الودگی نفتی خلیج مکزیک و المپیک لندن به وضوح پیش بینی شده است . در فیلم 2012 و انیمیشن ماشین های 2 و چند فیلم تبلیغاتی، متروی لندن و نقشه آن نمایش داده می شود و بمب گذاری لندن در آن سوژه فیلم است .

 

به هر حال هدف از این نگارش اثبات مسئله ای نیست ، معرفی عمق فاجعه جهانی است که صهیونیسم بین الملل در راستای اهداف خود جان میلیون ها انسان را به خطر می اندازد و با برنامه ریزی دقیق و اینده سازی و اینده انگاری چنین فعالیت عظیمی را ترتیب می دهد .
برچسب ها: جنگ جهانی،
[ شنبه 7 مرداد 1391 ] [ 02:32 ق.ظ ] [ ما استواریم ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
درباره وبلاگ


شهادت در رکاب امام خمینی زیباست اما دفاع از ولی فقیه حاضر از آن هم زیباتر است. خون دادن برای امام خمینی زیباست اما خون دل خوردن برای امام خامنه ای از آن هم زیباتر است.

« شهید سید مرتضی آوینی »

طراح قالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
کمپین اعتراض به جشنوراه یورو ویژن در جمهوری آذربایجان

Get Flash Code

ما استواریم - باشهادت

کد لوگوی ما را در وبلاگ خود قرار دهید
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
کلیک کنید

شاخه طوبی

 بیانیه جنبش وبلاگی جلبک ستیز را آزاد کنید سایت جامع فرهنگی مذهبی شهید آوینی Aviny.com ماسون تیوب عمارها َکوه پارس

 دایرکتوری  یوسف زهرا  = اولین و بزرگترین دایرکتوری ارزشی نویسان