تبلیغات
لبیک یا خامنه ای

                                                                   لبیک یا خامنه ای
                                                                                                                      ما استواریم تا ظهور 
قالب وبلاگ
نویسندگان
لینک دوستان
حمایت


موکلان ملت که با ادعای ولایتمداریشان به صندلی های سبز بهارستان تکیه دادند در منازعات بی اساس سیاسی شرم بر محاسن سفید مقام عظمای ولایت هم نکردند و این رسوایی بزرگ را تبدیل به جشن منافقین کردند.


بسم الله القاصم الجبارین

در پی استیضاح وزیر کار و تعاون در مجلس شورای اسلامی اتفاقاتی رخ داد که دل دشمنان این انقلاب را شاد کرد . آنچنان که ظرف کمتر از چند ساعت تمامی تیترهای رسانه های مخالف و معاند ،تیرهای زهر آگینی را به سمت ملت ایران روانه داشته و قلب رهبر معظم انقلاب را نشانه گرفتند.

حاشیه جلسه استیضاح با توجه به توصیه های اکید رهبر معظم انقلاب به سران بلند پایه مملکتی، مبنی بر حفظ وحدت،نکشاندن اختلافات به میان مردم در کمال ناباوری چنان برعکس عمل شد که برهمه ملت ایران ثابت شد در این میدان کارزاری که دشمن بر علیه ملت ایران و انقلاب اسلامی براه انداخته،حضرت آقا تنهاست .

 صدای هلهله دشمنان با دهان‌هایی با حقد و غضب گشوده شده و دندان‌های با غیظ فشرده شده علیه انقلاب، ‌امام خمینی و آرمان‌های نظام اسلامی را مسئولان با عملشان درآوردند و موکلان ملتی که در این برهه حساس که انقلاب اسلامی بعنوان سمبل وحدت در جهان اسلام شناخته شده است و به نام منادی بیداری اسلامی در دنیا علم مبارزه با استکبار را بردوش گرفته و در پیچ تاریخی واقع شده است، باید برای تجهیز ملت در مقابل صف آرایی دشمن با حربه های اقتصادی،احساس وظیفه کنند آنچنان غرق تهییج و اتهام افکنی برای تصاحب پست و مقام به همدیگر بودند که چشم 70 میلیون ایرانی را نادیده گرفتند.

موکلان ملت که با ادعای ولایتمداریشان به صندلی های سبز بهارستان تکیه دادند در منازعات بی اساس سیاسی شرم بر محاسن سفید مقام عظمای ولایت هم نکردند حتی تاکیدات موکد امام گونه را گوش نکرده و این رسوایی بزرگ را تبدیل به جشن منافقین کردند.

اُف بر شما و سیاست شما که ثمرات امام و شهدا برای مصالح نظام را بر منافع شخصی یا حزبی ترجیح دادید و به این فکر نکردید که رهبری معظم توصیه اکید به شما نمایندگان ملت داشتند که  اگر هدف ما از نمایندگی مجلس و از مسؤولیتهای دولتی و از تكیه زدن بر مناصب و مسندهای گوناگون - از آن جایی كه شما نشسته اید، تا آن جا كه بنده نشسته ام، تا آن جایی كه دولت نشسته است، تا آن جایی كه مسؤولان گوناگون در رده های مختلف نشسته اند - همین شأن ظاهری و برخورداری های ظاهری باشد (كه این هم پوچ است، باطن این هم چیزی نیست؛ بظاهر، برخورداری به نظر می آید، اما برخوداریِ واقعی نیست) بدون شك سرمان كلاه رفته است؛ چون ما در مقابل آنچه می گیریم، چیزی می دهیم.

بهارستان را با رفتارتان به خزانستان تبدیل کردید چرا که هدف از نمایندگی که باید برای خدا باشد با این عملی که ازخود نشان دادید، نبود.

تداعی و تصور رویدادهای دیروز مجلس،همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باعث شرمساری ملت به عذرخواهی و اطمینان خاطر به محضر شهدا و امام شهدایی صورت گرفت که به امام شهدا و شهدا بگویند هر چند مسئولان در یک اختلاف بی مورد بر سر شخص خوراک دهی دشمنان قسم خورده انقلاب شدند و بدون آگاهی و زمان شناس بودن دل دشمنان اسلام را شاد کرد؛ و به جای اینکه رقابتشان را در خدمت گذاری به مردم نشان دهند، در امواج سیاسی بازی از هم سبقت میگیرند،مطمئن باشید عهد خویش را با نائب امام زمان اروحناه له فداه محکمتر خواهیم کرد و یادگار امام شهدا را در میان اینهمه مسئولان دشمن شاد کن که خائنانه راه را برای پیشروی دشمنان نظام و انقلاب باز می کنند،تا نفس در بدن داریم تنها نخواهیم گذاشت.

بلاغ - روابط عمومی انصار حزب الله استان مازندران

http://www.blogh.ir
[ دوشنبه 16 بهمن 1391 ] [ 10:28 ب.ظ ] [ ما استواریم ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
درباره وبلاگ


شهادت در رکاب امام خمینی زیباست اما دفاع از ولی فقیه حاضر از آن هم زیباتر است. خون دادن برای امام خمینی زیباست اما خون دل خوردن برای امام خامنه ای از آن هم زیباتر است.

« شهید سید مرتضی آوینی »

طراح قالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
کمپین اعتراض به جشنوراه یورو ویژن در جمهوری آذربایجان

Get Flash Code

ما استواریم - باشهادت

کد لوگوی ما را در وبلاگ خود قرار دهید
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
کلیک کنید

شاخه طوبی

 بیانیه جنبش وبلاگی جلبک ستیز را آزاد کنید سایت جامع فرهنگی مذهبی شهید آوینی Aviny.com ماسون تیوب عمارها َکوه پارس

 دایرکتوری  یوسف زهرا  = اولین و بزرگترین دایرکتوری ارزشی نویسان