تبلیغات
لبیک یا خامنه ای

                                                                   لبیک یا خامنه ای
                                                                                                                      ما استواریم تا ظهور 
قالب وبلاگ
نویسندگان
لینک دوستان
حمایت

دیدید تو خواستگاریها معمولا یک سوال همیشه پرسیده میشه با شکل های مختلف اما یک معنا: هدفتون از ازدواج چیه؟

خب اگر اون آقا چند تا کتاب و سخنرانی رو قبلش دوره کرده باشه یا با خواهرش مثلا مشورت کرده باشه دیگه خیلی خوب بخواد جواب بده میگه برای رسیدن به کمال ! آدمهای متاهل بهتر می تونند راه کامل شدن رو طی کنند می تونند تو این مسیر به هم کمک کنند و خلاصه از این حرفها

یک سوالی که معمولا بعدش پرسیده نمیشه  اینه: چطوری ازدواج می تونه به کامل شدن افراد کمک کنه؟

که اگه این سوال پرسیده بشه معمولا آقایون جوابی براش ندارند چون اون جواب قبلی رو هم تقلب کرده بودند از رو دست اساتید و در موردش عمیق فکر نکردند خانم ها هم همینطور

مسئله اینجاست که خیلی از ما درک درستی از کامل شدن و در نتیجه از چگونه به کمال رسیدن نداریم -و شاید همین باعث میشه که زندگی هامون چه مجردی و چه متاهلی گاهی زیبا نباشه و ازدواج ها گاهی دو نفر رو به کمال نمی رسونه هیچ، متاسفانه به جای خوبی ختم نمیشه.- در حالیکه فکر کنم موافق باشید که ما تو دنیا سوالی مهم تر از این نداریم.

بگذریم این خودش بحث مفصلی هست و شاید موضوع بحث بعدی خودسازی در قسمت پله پله تا بندگی خدا باشه. (قابل توجه کسانی که تو مرحله ی اول شرکت نکردند یا شرکت کردند اما حضور فعال نداشتند بعدا گله نکنند اگه مرحله ی دوم رو بی خبر موندند)


ادامه مطلب

برچسب ها: ازدواج+کامل شدن+زندگی مومنانه،
[ چهارشنبه 21 تیر 1391 ] [ 11:20 ب.ظ ] [ ما استواریم ]
به گزارش باشگاه خبرنگاران این افسر پلیس در نامه‌ای كه در سایت«onislam»منتشر كرده نوشته است؛

نام من راكوئل است و هفته پیش مسلمان شدم. از سال ۱۹۹۶ تا سال ۲۰۰۴ در شهر دیترویت یك افسر پلیس بودم و در سال ۲۰۰۲ در یك عملیات تعقیب و گریز مورد اصابت گلوله قرار گرفتم. احساس می كردم كه به مرگ نزدیك شده ام و این را می دانستم كه بعد از مرگ شروعی دوباره و زندگی جدیدی خواهم داشت؛ اما نمی دانستم كه چگونه باید به دنبال خدا باشم. تا زمانی كه با دوستان مسلمانم آشنا شدم و آنها تا حد زیادی به من در این راه كمك كردند

.

بعد از آن زندگی من دستخوش تغییرات زیادی شد و دیگر ترسی از مرگ نداشتم و متوجه شدم كه تنها چیزی كه ما باید از آن بترسیم خداوند است. من واقعاً به مرگ نزدیك بودم و نمی دانم كه آیا اگر آن موقع می مردم به جهنم می رفتم یا نه!

اكنون به بخشندگی خداوند ایمان دارم؛ اما قبل از اینكه مسلمان شوم اعتقادات مذهبی قوی نداشتم. نه طرفدار مسلمانان بودم و نه بر ضد آنان. یكی از دلایلی كه از حرفه خود بیزارم این است كه افسران پلیس، مسلمانان را مخصوصاً بعد از حادثه یازدهم سپتامبر بدون هیچ دلیل موجهی مورد ضرب و شتم قرار می دهند،آانان اكثراً بر این باورند كه مسلمانان دارای عقاید افراطی هستند؛ اما در هر دین و آیینی افراد خوب و بد وجود دارد و این تصور آنان كه فكر می كنند مسلمانان تروریست هستند، واقعا قلب من را به درد می آورد.

دوستان مسلمان بسیار خوبی دارم، كه نه تروریست هستند و نه افراط گرا. بعد از واقعه یازدهم سپتامبر، به دین اسلام علاقه مند شدم چون به عنوان یك افسر پلیس در خیابانهای دیترویت شاهد رفتارهای بدی كه با مسلمانان می شد بودم.

امروز به مسجد «لاس و گاس» آمده ام تا در جمع آوری كمك برای مسلمانان مستمند شركت كنم. من مطمئن هستم راهی را كه انتخاب كرده ام كاملاً درست است. قبل از اینكه مسلمان شوم اصلاً به مسجد نرفته بودم؛ اما دوستان مسلمان زیادی داشتم و حتی یكی از همكارانم در اداره پلیس دیترویت مسلمان بود كه به من در شناخت بهتر دین اسلام خیلی كمك كرد.

 

دوست دارم كه بهتر اسلام را بشناسم و از اینترنت برای یافتن ترجمه آیات و احادیث و یا حتی روش پوشیدن روسری استفاده می كنم. هر تجربه تازه برایم بسیار لذت بخش و شیرین است. وقتی كه نماز می خوانم، اگر چه معنای آن را عمیقاً درك نمی كنم؛ اما به من یك حس آرامش و اطمینان خاطر می دهد كه خداوند مراقب و محافظ من است.

اسلام را به دلیل این كه به زنان دستور داده كه پوشیده باشند دوست دارم، چون در اینجا یعنی در لاس و گاس مردان به زنان به طور زننده ای خیره می شوند، و من توسط حجاب احساس امنیت بیشتری می كنم. دلیل دیگر به خاطر این است كه من هر روز چیز تازه ای یاد می گیرم، و هر روز احكام اسلامی و قرآن می خوانم و علاقه ام هر روز به دین اسلام نسبت به گذشته بیشتر می شود.
[ یکشنبه 18 تیر 1391 ] [ 07:37 ب.ظ ] [ ما استواریم ]

طلبه سیرجانی با سه تن از یاران ولایت ، به جرم پیگیری مطالبات رهبری در باب عدالتخواهی با هجوم ماموران امنیتی بازداشت شدند.

پس از گذشت ۱۰روز از تحصن عدالتخواهان روبروی دادگاه
ویژه روحانیت ، هیچ مقامی حاضر به گفتگو و گوش دادن درد و دلهای امت حزب
الله نشد !

ماموران که به اصطلاح خودشان، برای صحبت آمده بودند ! با شکستن پرچم های یا لثارات الحسین و با اجبار و توسل به زور (این مظلوم نمایی نیست)،حجت الاسلام جهانشاهی و آقایان شیرازی وعباسی و نخعی را بردند .

آیا رواست به خاطر مصلحت، امثال هاشمی ها
وخاندانش را آزاد گذارند و طلاب عدالتخواهی که چیزی جز عدالت از مسئولان
طلب ندارند را آنهم اینگونه با زور و بدون هیچ جرمی دستگیر کنند ؟

چرا و به چه جرمی؟ آیا یک روحانی حق مطالبه عدالت از یک مسئول را ندارد؟!

میگویند در شأن روحانیت نیست ،آیا این را امت حزب الله می پذیرد ؟سکوت تا کی !

منتظران بدانند اگر قرار است با آمدن آفتاب بیدار شویم نمازمان قضاست

أین تذهبون؟!!!

 لطفاً نشر دهید

http://ghiame-yaran.niloblog.com 

بعداز 24ساعت بازداشت طلبه عدالتخواه حاج آقای جهانشاهی و دو نفراز همراهانش درپلیس امنیت قم
(لازم است در همین ابتدا ذکر کنیم فقط آقای عباسی در ساعات اولیه آزاد شد)
برخورد پلیس امنیت با احترام و اخلاق اسلامی بوده و بعداز چندین ساعت مذاکره مسئولین امنیتی با ایشان سرانجام مسئولین گفتند ما یک وقتی از دادستان ویژه روحانیت قم برای شما می گیریم تامطالباتتان را مطرح کنید ،ولی به شرطی که شما نیز قول بدهید از تحصن جلوی دادگاه ویژه روحانیت منصرف شوید و روحانی عدالتخواه و همراهانش گفتند ما هیچ شرطی را نمی پذیریم مسئولین وظیفه شان پاسخگویی می باشد و همان اول باید قبل از تحصن پاسخگو می شدند تا ما نیز مجبور به تحصن نمی شدیم . درنهایت قرار شد با دادستان ویژه روحانیت قم دیدار داشته باشند ،اگر به مطالبات پاسخ قانع کننده دادند و از طلاب و روحانیت عدالتخواه عذرخواهی کردند ،آن موقع ما تصمیم می گیریم که تحصن را ادامه دهیم یا نه؟ تصمیم گیری بستگی به نتیجه مذاکره دارد .
پس از آن طلبه سیرجانی و همراهانش را آزاد کردند .
قرار مذاکره فردا19تیرماه ساعت 9صبح شد .
ان شاءالله روند برخورد ناعادلانه برخی از قضات دادگاه ویژه روحانیت با گزارشات کذب برخی نیروهای امنیتی (تاکید می کنیم برخی ) با روحانیت ولایتمدار عدالتخواه به پایان رسد .[ یکشنبه 18 تیر 1391 ] [ 11:06 ق.ظ ] [ ما استواریم ]
 

در حالی که حدود یک ماه از پایان جشنواره‌ی کن می‌گذرد، اما ماجراهای تلخ این جشنواره‌ و سینمای ایران همچنان ادامه دارد. بعد از سیل انتقادات رسانه‌ها به کاروان بزرگ مدیران اعزامی به کن و نیز اعتراض به اکران فیلم ضد دفاع مقدس و ضد ایرانی «یک خانواده‌ی محترم» -به کارگردانی مسعود بخشی- به عنوان نماینده‌ی سینمای ایران در جشنواره‌ی کن، مشخص شد که دستاورد سینمای ایران از جشنواره‌ی کن، فقط اتلاف بیت‌المال، سفر خارجی تعدادی از مدیران سینمایی به سواحل نیس و البته یک آبروریزی بین‌المللی برای سینمای ایران بوده است. اما در روزهای اخیر با افشای حقایق تازه‌ای از کن 2012 توسط یکی از مدیران سینمایی، از ابعاد تازه‌‌ی جدیدترین آبروریزی بین‌المللی سینمای ایران رونمایی شد.


به گزارش رجانیوز، چند روز پیش، هاشم میرزاخانی -مدیرعامل انجمن سینمای جوان و از مدیران اعزامی به کن در یک نشست خبری از ملت ایران به سبب اکران فیلم «یک خانواده محترم» - که به گفته‌ی او فیلمی موهن و تمسخرآمیز نسبت به شهدا و امام خمینی (ره) بود-  در جشنواره‌ی کن عذرخواهی کرد و گفت: «زمانی كه این فیلم در جشنواره‌ی كن به نمایش درآمد، من از شدت خجالت هر دقیقه بیشتر در صندلی فرو می‌رفتم و به عنوان یك ایرانی پیش از آنكه چراغ‌ها روشن شود از سالن خارج شدم تا بیش از این مورد توهین قرار نگیرم.»


ادامه مطلب

برچسب ها: ملت ایران، فیلم ضد ایرانی،
[ شنبه 17 تیر 1391 ] [ 07:43 ب.ظ ] [ ما استواریم ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
درباره وبلاگ


شهادت در رکاب امام خمینی زیباست اما دفاع از ولی فقیه حاضر از آن هم زیباتر است. خون دادن برای امام خمینی زیباست اما خون دل خوردن برای امام خامنه ای از آن هم زیباتر است.

« شهید سید مرتضی آوینی »

طراح قالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
کمپین اعتراض به جشنوراه یورو ویژن در جمهوری آذربایجان

Get Flash Code

ما استواریم - باشهادت

کد لوگوی ما را در وبلاگ خود قرار دهید
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
کلیک کنید

شاخه طوبی

 بیانیه جنبش وبلاگی جلبک ستیز را آزاد کنید سایت جامع فرهنگی مذهبی شهید آوینی Aviny.com ماسون تیوب عمارها َکوه پارس

 دایرکتوری  یوسف زهرا  = اولین و بزرگترین دایرکتوری ارزشی نویسان